در باره ما

هوالله:

 

مرکز دعوتی پیمان دقیقا فعالیت های خود را در سال 1388 عملا آغاز کرد. و این زمان زمانی هست که سال قبل از آن، بنده از دانشکده هنرهای زیبا از بخش کارگردانی سینما و تیاتر فراغت حاصل کرده بودم و با مشخص شدن مسیر فعالیت ها، لله الحمد بعد از شش ماه نخست سال 1388 کاملا از لحاظ فکری در مسیر جدید سازگاری حاصل نموده و هدفمندانه در این مسیر گام گذاشتم.
الحمدلله امروز در پله سیزدهم قرار داریم.

این مرکز در بعد مالی از همان زمان بر اساس همکاری چند نفر مخلص که سرمایه دار بودند بنا شد و ما هم در طول این همه سال ها تلاش کردیم تا وسیله باشیم در جهت سهم گرفتن سایر بنده های الله در امور دین و دعوت که تا اکنون به همین منوال پیش آمدیم.

شکی نیست که قرار گرفتن در مسیر خدمت دین خالی از تکلیف ها و دشواری ها نیست، و ما با تمام وجود خود در عصری که زندگی میکنیم، با این مسولیت سنگینی که بردوش ما قرار گرفته، همه را حس کردیم و دیدیم.

در طول این مدت شاهد حضور ده ها تن از علما و کسانی که ادعای فهم دین را داشتند، در استدیوی مرکز دعوتی پیمان بودیم. عده ای معدودی از جمع علما هنوز هم با پیمانی که بسته اند تا امروز با پیمان هستند و عده ای باذن الله شهید شدند و عده ای هم از ما فاصله گرفته و رفتند.
فعالیت های ما در این مرکز تنها بر تولیدات خالص و داخل استدیو مختص نگردیده، بلکه از شش سال قبل زمانیکه قدم به دوبله نمودن برنامه های اسلامی گذاشتیم، امروزه لله الحمد تولیدات بخش دوبله توانسته بخش اعظمِ از تولیدات ما را تشکل دهد.
در بخش دوبله برنامه های علمای جهان اسلام دوبله میشوند، که اکثرا به زبان عربی بوده و هم به زبان انگلیسی برنامه های که با همکاری مخاطبین معرفی میشوند دوبله و نشر سپرده میشود.

فعالیت های متعدد خیریه را نیز الحمدلله در کشور عملی نمودیم که بیش از 45 حلقه چاه آب صحی آشامیدنی را حفاری و به بهره برداری سپردیم که عمق اکثریت آنها 100 متر میباشد.
همچنان برای فامیل های زیاد در فصل های مختلف سبب توزیع کمک های بشردوستانه نیز شده ایم.

با آغاز سال 1400 طرحی را که سال ها پیش در نظر داشتیم، به عملی کردنش اقدام نمودیم، که همانا داشتن نشرات منظم تلویزیونی بود، رسما آغاز کرده و موفق گردیدیم تا در ماه سرطان سال جاری 1400 نشرات آزمایشی تلویزیون پیمان را به مدت زمان 12 ساعت در پیش بگیریم و لله الحمد طی دو هفته نشرات، موفق شدیم نشرات را 24 ساعته بسازیم. و شش ماه بطور آزمایشی به پیش آمدیم و اکنون لله الحمد نشرات این تلویزیون بطور رسمی و اساسی جریان دارد.

بسته به امکانات اقدام عملیی که داشتیم در حد نشرات انترنتی بسنده کردیم، اما امکانات مالی منظم میتواند ما را به ستلایت وصل کرده و نشرات ای تلویزیون ره به سراسر افغانستان و چند کشور همجوار پرتاب کنیم. ان شاءالله در این زمینه نیز تلاش ها جریان دارد و موفق خواهیم شد.

در طول این همه مدت نهایت تلاش صورت گرفته که این سیستم دعوتی از هرگونه وابستگی حزبی، تنظیمی، سمتی و عقیدتی در امان باشد. الحمدلله تا امروز موفق بودیم و امید داریم به همین شکل موفقانه به پیش برویم.

توفیقات همه از جانب الله رب العزت بوده و هست.
آدرس تلویزیون ما:
www.islampayman.com/live
ایمیل ها: [email protected]
paymanfilm@yahoo/hotmail/gmil.com
شماره های تماس: 0093786170996 – 0093700712814

دکمه بازگشت به بالا